Dom

Cinh group co.,limited profil firmy

profil firmy

CINH Group Co., Limited jest spółką grupy, został zaangażowany w badania i rozwój mikro pompy powietrza od ponad piętnastu lat, z naszym wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji produktów, jesteśmy znaną firmą z grupy w tej branży w Chinach. Dysponujemy własnym profesjonalnym instytut badawczy i kilka parków przemysłowych i firm z branży w różnych miastach w Chinach, produkty uzyskane VDE, RoHS, CE, CB, UL i GS i certyfikaty KEMA.Możemy zaprojektować i wytwarzania produktów zgodnie ze specjalnym zapotrzebowaniem klientów. Nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, a ilość produktów wywożonych do innych krajów wciąż rośnie "CINH" marki trafi na całym świecie.


Zapewniając klientowi wysokiej jakości, profesjonalne produkty i usługi spełniające zawsze jest nasza postawa; szczerze nigdy nie jest nasza wiara; Nasza technologia i doświadczenie w tej branży jest nasza siła, możemy sprawić, że jest rzeczywistością.


Jesteśmy w pełni świadomi, że jakość życia spółki i ma ścisłej kontroli jakości ISO systemu z oryginalnego materiału do pozyskiwania gotowych produktów. Mamy specjalny zespół do wykonania qc metody kontroli poziomu AQL. Zdając sobie sprawę, że innowacje są niezbędne do ciągłego rozwoju, stworzyliśmy to zespół R & D, która jest zdolna do wprowadzenia nowych linii produktowych na bieżąco. Zespół ten jest również odpowiedzialny za monitorowanie rynku produktów na całym świecie, analiza trendów konsumenckich i wydawanie zaleceń dotyczących sposobu istniejące linie można poprawić. chronić klientów "znaki towarowe, i nigdy nie wysyła znaki towarowe produktów osobom trzecim lub niezwiązane parties.we zaakceptować oem zamówienia.


Serdecznie witamy Państwa zapytania. Z dużym poczuciem odpowiedzialności i absolutnej szczerości, zapraszamy wszystkich rodzajów współpracy gospodarczej i spełniają wszystkie potrzeby naszych klientów. To jest nasza nadzieja na celu promowanie, poprzez wspólne wysiłki, zarówno w handlu i przyjaźni turystycznej wzajemnych korzyści. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i naszej fabryki.
Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami w każdej chwili. Będziemy bardzo zadowoleni, aby usłyszeć od ciebie szybko. Z poważaniem na zawsze.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Badamy i rozwijać mikro pompy powietrza od 2001 roku

Wbudowany Cinh Group w lipcu 7,2007

Zaczynamy nasz rynek zbytu w Chinach,

Następnie Europie i USA.

Chiny Cinh group co.,limited profil firmy Chiny Cinh group co.,limited profil firmy Chiny Cinh group co.,limited profil firmy Chiny Cinh group co.,limited profil firmy
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : CINH

Ilość pracowników : 1800~2000

Coroczne wyprzedaże : 90Million-100 Million

Rok założenia : 2007

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Cinh group co.,limited Certyfikaty Chiny Cinh group co.,limited Certyfikaty Chiny Cinh group co.,limited Certyfikaty Chiny Cinh group co.,limited Certyfikaty